KURZY ZDRAVÁ NAPŘÍMENÁ ZÁDA

Kurzy Zdravá napřímená záda probíhají v průběhu roku, v případě zájmu využijte našeho formuláře v PŘIHLÁŠCE, nebo nás kontaktujte.

Pro koho jsou kurzy určeny?

ZAČÁTEČNÍK

Pro každého, kdo si občas řekne: bolí mě záda (někdy za krkem, někdy v bedrech a někdy úplně všude), bolí mě klouby, mám bolesti hlavy, chci správně cvičit, potřebuji se hýbat a nevím jak začít. Potřebuji kompenzaci k sedavému zaměstnání, chci si udržet kondici (alespoň tu, co mám).

MÍRNĚ POKROČILÝ

Pro každého, kdo si řekne: už vím o čem to cvičení je, chci se zdokonalit a být pod kontrolou, nechci ztratit lepší kondici, je to prima skupina rád/a s nimi budu cvičit dál.

POKROČILÝ

Pro každého, kdo si řekne: chci na sobě pracovat ještě více, udržet si výbornou kondici, umím cvičit bez bolestí a s vědomím, že i když budu sportovat na plný plyn umím správně kompenzovat, protahovat a vím, že mám správnou techniku cvičení.

PODMÍNKY SPOLUPRÁCE

Prosíme všechny klienty o omluvu nepřítomnosti do 12:00 hod předchozího dne, pokud tak neučiní, při dalším setkání uhradí k ceně terapie i storno poplatek ve výši 50% z ceny terapie.

V případě, že se klient opozdí, nemá nárok na náhradu zmeškaného času.

PŘIHLÁŠKA

© 2021 All rights Reserved. Design by BananasDesign