REZERVAČNÍ SYSTÉM

Pro přihlášení do rezervačního systému na aktivity NORDIC WALKING, LETNÍ SKUPINOVÁ CVIČENÍ A JEDNORÁZOVÉ AKCE klikněte níže:

rezervujte si svou lekci zde

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služeby.

Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám za zajištění místa.

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému.

Rezervační systém je založen jako kreditní, což znamená, že každý klient, který bude chtít využívat nabízených aktivit si musí v předstihu rezervace zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu Vám systém neumožní provést rezervaci. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email. O některých službách budete informováni formou SMS na registrovaný mobilní telefon.

Upozornění - rezervační systém slouží pouze k rezervaci aktivit konaných v rámci našeho centra a které jsou uvedeny v kalendářním rozpisu.

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace a provozní řád JS-Fyziopoint a JS-Fyziofit. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem, souhlasíte s dodržováním provozního řádu provozovny JS-Fyziopoint a JS-Fyzifit.

Registraci může provést každý, kdo chce využívat služby provozovny.

Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému

Po otevření stránky z přijatého odkazu, klikni na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena.

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient Na jednu registraci lze rezervovat dvě místa. Rezervaci je možné provést nejpozději do 15 min. před zahájením aktivity.

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci On-line, je možné o rezervaci požádat formou SMS správce systému na tel. 774844426 Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum.

Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému

 • v kalendáři si vyber sportovní či zdravotní aktivitu

 • nastav kurzor myši na vybranou aktivitu - NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT" klikni na "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT".

 • zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout. V případě, že ještě máte volné vstupy za registraci (3 lekce zdarma) klikni na zelené pole "Nulová cena". Po vyčerpání volných vstupů je zde pouze jedna varianta, tedy klinkni na Z kreditu (xxx,- Kč).
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) - rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru

 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci

 • pokud nebude v době přihlášení dostatečný počet nahlášených klientů, v rezervačním okně bude svítit červený nápis Lekce není ještě otevřená. Chybí rezervací: x V poli kalendáře je toto zobrazené jako žlutý trojúhelník s černým vykřičníkem.

Podmínkou pro rezervaci je dostatečný kredit na zákaznickém účtu!!

Podmínky zrušení rezervace

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil a to:

do 12hodin před začátkem lekce - penalizace - návrat 100% kreditu,

zrušení 12-6 hodin před začátkem lekce - penalizace- návrat 50% kreditu,

zrušení méně jak 6 hodin před začátkem lekce - penalizace- návrat 0% kreditu.

Děkujeme za pochopení.

Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému

 • nastav kurzor myši na aktivitu v kalendáři Tělocvična, na kterou jste přihlášení - NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZRUŠIT REZERVACI" klikni na " ZRUŠIT REZERVACI ".

 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) - zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku - PENALIZACE - toto se zobrazí v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení. Penalizace znamená stržení kreditu - viz podmínky pro penalizaci

 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno "R", současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace

 • při včasném zrušení rezervace se Vám odečtený kredit automaticky vrací zpět

 • ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastavenéno minimálního počtu přihlášených klientů (min.počet je vždy uveden v detailu aktivity v kalendářním rozpisu). Kredit je automaticky přiřazen zpět na Váš účet. Systém provádí kontrolu 120 min před časem zahájení aktivity. O zrušení lekce Vám bude zaslána SMS zdarma.

Podmínky pro penalizaci

K penalizaci (k nevrácení kreditu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu,

do 12hodin před začátkem lekce - penalizace - návrat 100% kreditu,

zrušení 12-6 hodin před začátkem lekce - penalizace- návrat 50% kreditu,

zrušení méně jak 6 hodin před začátkem lekce - penalizace- návrat 0% kreditu.

Podmínky náhradníka

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 4h před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník, ani nedojde k automatickému přesunutí na uvolněné místo aktivního klienta. Pokud nastane stav, kdy se po časovém intervalu uvolní místo a Vy se budete chtít aktivně účastnit vybrané aktivity, je nutné požádat správce systému na tel. 774844426.

Pokud se uvolní místo na vybrané aktivitě před časovým limitem 1h, systém Vás automaticky přesune z náhradníka do aktivního klienta a je Vám automaticky stržen kredit.

Podmínky kreditního systému a postup dobití kreditu

Kredit se dobíjí bankovním převodem.

Minimální částka pro dobití kreditu je 150,- a maximální částka je 3000,-

Platnost kreditu od dobití je podle částky,kterou dobijete:

 je platnost 6 měsíců

Minimální částka pro prodloužení platnosti kreditu je 150,- Kč. Po dobití je Vám automaticky prodloužena doba platnosti. Při podkročení kreditu pod 150,- Kč Vám bude zaslán informační email.